Stravování pro studenty a zaměstnance

O menze Jihočeské univerzity

Menzy JU slouží především pro stravování studentů a zaměstnanců JU. Hlavní jídelna v 1. patře pojme najednou až 400 strávníků. V přízemí budovy se nachází pizzerie a minutková jídelna s kapacitou 200 míst. V budově Teologické fakulty v Kněžské ulici v centru města je samostatná jídelna se 120 místy. Další jídelnu máme v budově ZSF v ulici J. Boreckého s kapacitou 110 míst. V neposlední řadě Vás rádi uvítáme v Bufetu AK v budově akademické knihovny a také v JU Café v budově hlavní menzy.

V pracovních dnech jsou podávány snídaně, obědy, diety, pizzy (pouze v hlavní menze), minutky, čerstvé saláty, bagety a další. Oběd č. 1 je volně prodejný (nabídka je omezena do vyprodání), lze ho však také objednat. Ostatní obědy, tj. obědy č. 2, 3, 4 a také diety jsou pouze na objednávku. Veškeré objednávky jídel je nutno provést nejpozději do 14 hodin předchozího pracovního dne.

Fotografie menzy

Sortiment a ceník jídel

V menze JU jsou k dispozici následující druhy jídel - snídaně, obědy a diety. Dále nabízíme pizzy (pouze v hlavní menze), minutky, polévky, bagety a různé doplňky.

Systém rozeznává studenty a zaměstnance JU a ostatní strávníky. Podle tohoto zařazení jsou stanoveny různé ceny. Pro všechny je za jednotné ceny připraven doplňkový sortiment v podobě salátů, moučníků, polévek atd.

Pro odvoz jídel a stravování ostatních cizích strávníků jsou ceny smluvní.

Ceny jsou vypočteny dle skutečných nákladů, dotací a příspěvků na uvedené jídlo.

Ceny jsou včetně DPH.

Kontakt: Lenka Matušková
Tel: 389 034 013 (v čase 6:30 - 15:00)

Kontakt: Pokladna TF
Provoz: Pondělí a Středa 10:00 - 14:00
Tel:

Výdej Pizzy : Po - Čt 11:00 - 13:00

Fotografie jídel

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Studentská 1409/21