Pro co nejlepší práci používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jsem si toho vědom

Koleje a Menzy

Domů

Stravování

Veřejnost

Stravování - Veřejnost

O menze Jihočeské univerzity

Menza JU nabízí většinu jídel i bez objednání, snídaně, věčeře a diety je nutné předem objednat (do 14 hodin předchozího pracovního dne, večeře do 9 hodin toho samého dne). Stejně tak doporučujeme objednat obědy, pokud chcete mít jistotu, že dostanete předem vybrané jídlo. Jídla je možné objednat na objednávkových terminálech na chodbách před jídelnami, nebo přes internet. Oběd je možný odnést ve vlastních nádobách, nebo v jednorázových obalech.


Adresy a otevírací doby

Veřejné stravování

V pracovních dnech v našich prostorách jsou podávány převážně snídaně, obědy, večeře, jídla dietní a minutky. Dále nabízíme čerstvé zeleninové saláty, bagety a další. Hlavní jídelna ve Studentské 797 pojme najednou až 400 strávníků. Pro klidnější posezení je možné využít oddělenou jídelnu hned vedle. Navíc nabízíme posezení v přízemí budovy o kapacitě 200 míst. Další jídelna je v budově  Zdravotně sociální fakulty (tzv. Uran) v ulici J. Boreckého 27 a v centru města v budově Teologické fakulty Kněžská 8.


Objednávka po internetu, jídelníček a ceny


Nabídka dalších služeb


Kavárna JU Café a bufet Café AK


Rádi Vás přivítáme v kavárně JU café i bufetu Café AK s nabídkou výborné kávy, chlebíčků, zákusků a dalšího občerstvení.Rauty


Nabízíme rauty služby, dle Vaších požadavků. Připravíme jakékoliv občerstvení dle přání ve vlastních prostorách nebo přímo u vás.

 Cena jídla je dána současnými cenami na trhu a přáním zákazníka.
Cena smluvní dle nákladů za potraviny od 350,- Kč na osobu.

Stravování na hromadné akce


Nabízíme možnost stravování větším skupinám na jednorázové akce. Ceny dohodou včteně DPH:


Snídaně od 90,- Kč
Obědy od 85,- Kč
Večeře od 80,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně nealkoholickéhých nápojů.


Odvozy


V současné době zajišťujeme stravu pro externí odběratele. Nabízíme až 4 druhy hotových jídel, 3 druhy diet (bezlepková, jaterní, diabetická).

Odvozy jsme schopni zajistit pouze při větším odběru jídel.Informace, objednávky a kontaktní osoba