Pro co nejlepší práci používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jsem si toho vědom

Koleje a Menzy

Domů

Stravování

Stravování

Univerzitní služby

Menzy JU slouží především pro stravování studentů a zaměstnanců JU. V pracovních dnech jsou podávány snídaně, obědy, diety, minutky, večeře, čerstvé saláty, bagety a další.

Hlavní jídelna pojme najednou až 400 strávníků. Pro klidnější posezení je možné využít oddělenou jídelnu hned vedle. V přízemí budovy nabízíme posezení o kapacitě 200 míst. V budově Teologické fakulty v Kněžské ulici v centru města je samostatná jídelna s 120 místy. Další jídelnu máme v budově ZSF v ulici J. Boreckého s kapacitou 110 míst.

Stravování - veřejnost

Široké veřejnosti nabízíme kvalitní samoobslužné stravování po dobu celého roku za více než přijatelné ceny nabízíme našim klientům možnost přípravy pokrmů pro firmy včetně odvozů. Pro skupiny i jednotlivce pro běžný den i slavnostní příležitosti nabízíme veškeré restaurační stravovací služby s obsluhou včetně rautů, volná tvorba cen. Možný i odvoz jídel do firem apod..

V pracovních dnech v našich prostorech jsou podávány převážně snídaně, obědy, večeře, jídla dietní a minutky.

Novinky z menzy

Otevírací doba stravovacích provozoven menz JU

Ukončení letního provozu menz Jihočeské univerzity. V článku naleznete novou otevírací dobu. Těšíme se na vás v našich provozovnách.

Změna systému výdeje v menzách JU

Od 4.6. 2018 nastupuje nová organizace výdeje jídel v menze Jihočeské univerzity. Změny se týkají objednávek jídla, místa výdeje a další. Veškeré změny se dozvíte v článku.