Poprvé na kolej - důležité informace

Important information for students when moving into accommodation

Vážení studenti,

přečtete si, prosím, následující informace pro nově ubytované:

- všichni studenti se musí ubytovat na kolejích od 25.9. do 2.10.2022

- pokud student potřebuje změnit datum příjezdu, je nutné se vždy domluvit předem a to na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- v den příjezdu se student nahlásí na recepci přiřazené koleje, kde mu bude vystavena kolejenka a bude mu předán klíč od pokoje (vezměte si 1x fotografii velikosti 3,5x4,5 cm)

-přiřazenou kolej a lůžko zjistí student po přihlášení do ISCAM

- v den nástupu nebo nejpozději první pracovní den po příjezdu si student dojde podepsat ubytovací smlouvu k vedoucí koleje

- nejpozději při nástupu na kolej musí student uhradit kolejné za zářijové dny od data nástupu a říjnové kolejné. Platbu lze provést:
    * jednorázovým příkazem, číslo účtu: 169492602/0300, VS celé rodné číslo studenta bez znaku lomítka
    * kartou, případně hotově na recepci při nástupu k ubytování. Upřednostňujeme bezhotovostní platby kartou!!!

- následné platby kolejného doporučujeme zajistit zřízením souhlasu s inkasem ve prospěch účtu 169492602/0300 (viz http://kam.jcu.cz/cs/ubytovani - platby za ubytování)

- ISIC kartu lze vyzvednout v kartovém centru – pan Kubák, Studentská ul. (Kampus JU), pavilon M, pro ubytované studenty na koleji K4 je ISIC karta nutná v den nástupu

- deka, polštář, prostěradlo a povlečení jsou k dispozici na pokoji

- kuchyňky nejsou vybaveny nádobím

Vaše KaM JU

Dear students,

please, read carefully information for newly accommodated:

Important information for students when moving into accommodation:

- all students must be accommodated in the dormitories from 25.9. until 2 October 2022

- if the student needs to change the date of arrival, it is always necessary to make arrangements in advance at Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

- on the day of arrival, the student reports to the reception of the assigned dormitory, where he/she will be issued a dormitory card and will be given a room key (take 1 photo 3.5x4.5 cm)

- find out the student's assigned dormitory and bed after logging into ISCAM

- on the day of arrival or at the latest on the first working day after registration, the student goes to sign the accommodation contract with the dormitory manager

- at the latest when entering the dormitory, the student must pay the dormitory fees for the September days from the date of entry and the October dormitory fee. Payment can be made by card or in cash at the reception upon check-in. We prefer card payments!!!

- The ISIC card can be picked up at the card center, building M, for students staying in dormitory K4 an ISIC card is required on the day of arrival

- blanket, pillow, sheet and bed linen are available in the room - kitchenettes do not contain dishes

Yours KaM JU