Žádosti o ubytování pro 1. ročník

Accommodation applications for first grade!

Vážení studenti a studentky,

od  1.7.2021 do 31.7.2021 máte možnost si elektronicky podat žádost o kolej zde. Pokud nemáte přihlašovací údaje, získáte je kliknutím na odkaz "Nemáte nebo jste zapomněli heslo?". Na další stránce vyplníte mailovou adresu, kterou jste uvedli v přihlášce ke studiu a kontrolní text. Následně vám bude zaslán mail s odkazem pro nastavení hesla. Jako přihlašovací jméno použijte vaši mailovou adresu. Tento způsob přihlašování do ubytovacího systému je pouze dočasný, ihned po imatrikulaci, kdy začnete být ve školním systému vedeni jako studenti, budete k přihlášení používat své školní přihlašovací údaje.

Dne 9. 8. 2021 bude na stránkách KaM zveřejněn seznam studentů a studentek s vyhověnou žádostí. Sledujete proto naše stránky www.kam.jcu.cz!

V případě dotazů kontaktujte vedoucí koleje.

Těšíme se na Váš zájem o ubytování na našich kolejích

Vaše KaM