Sleva na ubytování

50% v měsíci květnu.

Vážení studenti,

jak jsme Vám již dříve oznámili, všichni studenti, kteří budou v měsíci květnu i nadále využívat služeb  na kolejích JU, zaplatí pouze 50 % z běžné ceny ubytování. Podmínkou je, aby student uhradil všech 31 dnů v měsíci květnu.

Možnosti úhrady:

1. Pokud máte nastaveno povolení k inkasu za Vaše ubytování, náš systém bude nastaven tak, že Vám bude odečtena automaticky pouze 50 % hodnota z běžné ceny ubytování. Nemusíte nic dělat !

2. Můžete zaplatit i jednorázovým platebním příkazem z Vaší banky na naše číslo účtu 169492602/0300. Jako variabilní symbol prosím uveďte Vaše rodné číslo bez lomítka. Splatnost je do 20. dubna 2020 .

3. Samozřejmě můžete zaplatit i osobně na recepci Vaší koleje, a to platební kartou nebo v hotovosti. Splatnost je do 20.dubna 2020. Dovolujeme si Vás požádat o platby platebními kartami, v hotovosti zcela výjimečně. Děkujeme.

Pro srozumitelnost uvádíme konečnou částku Vaší platby za ubytování na měsíc květen zde

Částka uvedená v tabulce je konečná cena za ubytování na příslušné koleji a konkrétním pokoji, kde bydlíte.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte vedoucí ubytování Vaší koleje. Kontakty naleznete zde.