Poplatek z pobytu

Důležitá změna při krátkodobém pobytu.

Vážení studenti, zaměstnanci a hosté JU,

s platností od ledna 2020 jsme povinni v souladu s Obecně závaznou vyhláškou statutárního města České Budějovice č. 4/2019 o místních poplatcích ze dne 9. prosince 2019 vybírat od všech ubytovaných osob, tj. i od studentů , zaměstnanců a hostů na našich kolejích, poplatek ve výši 15,- Kč/osoba/den. Tento poplatek je v plné výši odváděn statutárnímu městu České Budějovice.

Poplatek se týká:

• * Zaměstnanců a studentů, kteří jsou u nás ubytováni v rozmezí 1- 60 po sobě jdoucích kalendářních dnů.
  • * Pokud je Váš pobyt delší než 61 po sobě jdoucích kalendářních dnů, poplatek se Vás netýká !!

Pokud se Váš plánovaný dlouhodobý pobyt zkrátí na 60 dnů a méně, jste povinní s odkazem na výše uvedenou vyhlášku poplatek doplatit.

Poplatek bude vybírán na všech našich recepcích.

Plné znění výše zmiňované vyhlášky naleznete na stránkách města České Budějovice.

Ing. Ivan Hájek

ředitel Kolejí a menz