Obnovení provozu menzy

Reopening of JU canteen

Vážení zaměstnanci, vážení studenti,

s radostí Vám oznamujeme, že od pondělí 7.června 2021 bude menza JU poskytovat služby ve standartním provozu.

Otevírací doba bude od 11,00 hodin do 13,30 hodin. Obědy si můžete objednat, k dispozici budou v omezeném množství bez objednávky. Rozhodně doporučujeme jídlo objednávat !

Otevřena bude jak hlavní, tak i minutková jídelna v areálu kampusu JU.

Výdejny na TF JU a ZSF JU budeme pro Vás otvírat až v měsíci září 2021.

Až do pátku 4.6.2021 můžete využívat náš servis přes okénko 😊

Kavárna JU Cafe je již nyní v provozu, bufet v budově knihovny bude zatím uzavřen.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Vaše KaM JU

Dear students,

we are pleased to announce that from Monday, June 7, 2021, the JU canteen will provide services in standard operation.

Opening hours will be from 11.00 to 13.30. You can order lunches, they will be available in limited quantities without an order. We definitely recommend ordering food! Both the main and one-minute dining room will be open on the JU campus.

We will not open the dispensaries at TF JU and ZSF JU for you until September 2021.

Until Friday, June 4, 2021, you can use our service through the window 😊

JU Cafe is already open, the buffet in the library building will be closed for now.

We look forward to your visit

Your KaM JU