Částečné uzavření menzy

Dočasné omezení provozu menzy.

Vážené dámy a pánové,
s platností od 14.10.2020 uzavíráme jídelny na TF JU a ZSF JU. Zároveň bude uzavřeno JU café.
Hlavní studentská Menza v areálu kampusu JU zůstává otevřena v běžné otevírací době, to jest od 11,00 do 13,30 hodin. Tato bude sloužit výhradně studentům a zaměstnancům JU, pro cizí strávníky je Menza dočasně uzavřena.
Od 14.10.2020 budeme nabízet denně pouze dva hlavní chody + 3 diety jako obvykle. Jídlo si můžete objednat běžným způsobem, včetně večeří,  k obědu bude k dispozici i omezený počet jídel bez objednávky ( netýká se diet ).  Výdej snídani je dočasně zrušen.
Prosíme Vás o objednávání jídel dopředu, abychom mohli uspokojit Vaši poptávku. Děkujeme.
I nadále zůstává v provozu bufet v akademické knihovně JU, také v běžných otevíracích časech, kde Vás rádi obsloužíme.
Děkujeme za Vaši přízeň, těšíme se na Vaši návštěvu

Vaše KaM JU