Jsem si toho vědom

Koleje a Menzy

Univerzitní služby - Platby za ubytování

Koleje JU umožňují platit hotově na recepcích a bezhotovostně několika způsoby:

1. Inkasem z banky

V bance zadejte povolení k inkasu pro účet 169492602/0300.

Jako nepovinné parametry povolení k inkasu nastavte:

* max. limit alespoň 6000 Kč

* variabilní symbol vygenerovaný symbol v ubytovacím systému (zjistíte přes webové rozhraní), NIKOLIV vaše rodné číslo!

* doba splatnosti od 10. do 20. dne v měsíci

* dobu platnosti neomezenou.

Vyplněný formulář odevzdejte vedoucímu koleje (k dostání tamtéž) nebo na recepci
Koleje jednou za měsíc (vždy k 15. dni v měsíci po výplatě) vyhodnotí skutečný stav vašeho konta a zjistí potřebnou částku k pokrytí Vašeho ubytování a souvisejících poplatků. Při přerušení nebo ukončení požádejte o zrušení inkasa z banky.
Platebních příkazů je možno použít pouze za předpokladu, že správně nastavíte variabilní symbol, víte jakou částku je třeba poslat a pošlete ji v rozmezí 5. až 20. dne v měsíci. Špatně zaslané platby nemusí být akceptovány!

Trvalé příkazy zásadně nedoporučujeme z důvodu měnících se měsíčních částek kolejného!

2. Platební kartou

Na všech recepcích je možné zaplatit běžnými bankovními kartami.

3. Převodem z IPS

Prostředky z IPS je nutné nejdříve převést do ubytovacího systému buď po přihlášení na webu koleje.jcu.cz nebo požádáním o převod na kterékoliv recepci kolejí JU.

5. Inkasem z IPS

O inkaso z IPS požádáte vedoucího koleje. Inkaso z IPS se provádí denně. Upozornění: Není možné nastavit inkaso z banky a zároveň inkaso z IPS. Pokud máte nastaveno inkaso z banky, nastavením inkasa z IPS toto nastavení zrušíte!