Jsem si toho vědom

Koleje a Menzy

Univerzitní služby - Platby za ubytování

Koleje JU umožňují platit hotově na recepcích a bezhotovostně několika způsoby:

1. Inkasem z banky

V bance zadejte povolení k inkasu pro účet 169492602/0300.

Jako nepovinné parametry povolení k inkasu nastavte:

* Doporučený limit 6500 Kč

* variabilní symbol = vygenerovaný symbol (začíná číslem 2) v ubytovacím systému (zjistíte přes webové rozhraní), NIKOLIV vaše rodné číslo!

* doba splatnosti od 10. do 20. dne v měsíci

Měsíc Odeslání inkasa dne Splatnost inkasa dne
říjen 11. 12.
listopad 11. 14.
prosinec 12. 13.
leden 12. 13.
únor 10. 13.
březen 10. 13.
duben 11. 12.
květen 11. 12.
červen 12. 13.
červenec 12. 13.
srpen 11. 14.
září 12.

13.

* dobu platnosti neomezenou

Před zřízením inkasa je možné na recepci nebo v ubytovacím úseku vyzvednout formulář s potřebnými informacemi.

Vyplněný formulář odevzdejte vedoucí koleje nebo na recepci.
Koleje jednou za měsíc (vždy k 9. dni v měsíci) vyhodnotí skutečný stav vašeho konta a zjistí potřebnou částku k pokrytí Vašeho ubytování a souvisejících poplatků. Při přerušení nebo ukončení ubytování požádejte o zrušení inkasa.
Platebních příkazů je možno použít pouze za předpokladu, že správně nastavíte variabilní symbol, víte jakou částku je třeba poslat a pošlete ji v rozmezí 5. až 20. dne v měsíci. Špatně zaslané platby nemusí být akceptovány!

Trvalé příkazy zásadně nedoporučujeme z důvodu měnících se měsíčních částek kolejného!

2. Platební kartou

Na všech recepcích je možné zaplatit běžnými bankovními kartami.

3. Převodem z IPS

Prostředky z IPS je nutné nejdříve převést do ubytovacího systému po přihlášení na webu koleje.jcu.cz.

5. Inkasem z IPS

O inkaso z IPS požádáte vedoucího koleje. Inkaso z IPS se provádí denně. Upozornění: Není možné nastavit inkaso z banky a zároveň inkaso z IPS. Pokud máte nastaveno inkaso z banky, nastavením inkasa z IPS toto nastavení zrušíte!