Univerzitní služby - Platby za ubytování

Nejpozději do posledního dne předchozího měsíce musí být v ISKAM připsaná platba kolejného na měsíc následující.

Lze platit následujícími způsoby:

V hotovosti (v Kč) nebo platební kartou na recepci VŠ kolejí.

Prostřednictvím platební brány – po přihlášení do systému ISKAM:

-          Požadavky na úhradu ==> Zaplatit (platba je v ISKAM připsána okamžitě).

-          Nabídka Účet ==> Konta ==> Nabít (platba je v ISKAM připsána okamžitě).

Inkasem – příkazy k inkasu kolejného jsou zadávány 1 krát měsíčně nejpozději k 14. dni předchozího měsíce. Je nutné si zřídit souhlas ve Vaší bance ve prospěch účtu 169492602/0300 a současně v ISKAM doplnit Vaše číslo účtu a potvrdit souhlas s inkasem. Platí pouze pro ubytované studenty.

Jako nepovinné parametry povolení k inkasu nastavte:

-          doporučený limit 6500 Kč

-          variabilní symbol NENÍ NUTNÉ ZADÁVAT

-          splatnost: 12. den v měsíci

Jednorázovým platebním příkazem – na účet ubytovatele 169492602/0300, VS = vygenerované číslo získané po přihlášení v ISKAM nebo vaše celé rodné číslo bez znaku lomítka, NUTNÉ ZADAT, platby bez variabilního symbolu nelze identifikovat.