Otevření nových menz JU

Během prázdnin roku 2005 byla zcela zrekostruhována hlavní menza ve Studentské ulici a otevřeny nové výdejny v Kněžské a Boreckého ulici. Všechny tyto menzy mohou neomezeně využívat studenti i zaměstnaci JU, stejně tak i cizí strávníci.

Na strávníky čeká řada novinek a změn. Rozšiřuje se sortiment vydávaných jídel objednávkových i bezobjednávkových, prodlouží se výdejní doba. Komletní změnou prošla zejména kuchyně menzy, kde byly instalovány nejmodernější varné technologie vyhovující nejpřísnějším hygienickým předpisům. Nový je i stravovací systém, karty však není třeba znovu registrovat a Vaše konto zůstalo tak, jak jste jej před prázdninami viděli naposled (Pouze přihlašovací jméno a heslo do internetového objednávání je nové. Požádejte prosím v kancelářích menzy o jeho nové vygenerování.).

To vše bez významného zvýšení cen! (Pouze v ceně hlavního jídla již není zahrnuta polévka.)

Zahájení provozu pro veřejnost:
Od 20.9.2005 je možné vkládat na konto, registrovat nové karty atd. v hlavní menze a ve výdejně na teologické fakultě v Kněžské ulici. Je možné objednávat jídla na 23.9.2005 do hlavní menzy, studentské výdejny.
Od 21.9.2005 je možné objednávat jídla do výdejen na teologické a zdravotně-sociální fakultě na 26.9.2005 a dále.
23.9.2005 se vaří první jídla pro veřejnost v hlavní menze.
Od 26.9.2005 se vydávají jídla i na ostatních výdejnách.

Ostatní informace na menza.jcu.cz.

Přejeme všem strávníkům v nových menzách dobrou chuť!