Otevření koleje K1

Od nového AK roku otevíráme kompletně modernizovanou kolej v kampusu Jihočeské Univerzity. Kolej K1 poskytne prostorné moderní pokoje pro studenty. Novodobý design zaručí studentům komfortní bydlení po dobu celého akademického roku. Budova nabízí kromě pokojů i společenské místnosti pro trávení volného času. Těšit se můžete nově na kolejích JU i jednolůžkové buňky, o které je opravdu velký zájem!

Otevření koleje K1 pro ubytování studentů proběhne od 24.9.2018. Registrace jsou v plném proudu, mysleli jsme na stávající studenty i na nově nastupující prváky. K1 bude po roční rekonstrukci v novém kabátu, nové možnosti ubytování a je vzorem dalších rekonstrukcí, které čekají další koleje.