Rozhodnutí ředitele KaM JU č. 5/2021 k poskytnutí mimořádné slevy na ubytování za měsíc březen 2021.

Z důvodu mimořádných opatření přijatých Ministerstvem zdravotnictví ČR v souvislosti s výskytem koronaviru na území ČR, dále v souvislosti s aktuálními usneseními vlády ČR a v souladu s aktuálními opatřeními rektora Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích vydávám toto rozhodnutí:

• Jako kompenzaci za mimořádnou situaci související s výše uvedeným usnesením poskytnou KaM JU mimořádnou a jednorázovou slevu studentům, kteří v souladu s aktuálně platným usnesením vlády ČR nemohli být a nebyli fyzicky ubytováni na kolejích JU v měsíci březnu 2021.
  • Výše kompenzace je stanovena na 50 % z hodnoty ubytování na měsíc březen 2021.
  • Sleva bude uložena na konto v ISKAM každé ubytované osoby, týká se výhradně osob, které mají uzavřené smlouvy na dlouhodobé ubytování.
  • Platnost této slevy se týká pouze období březen 2021.
  • Na následující období budou KaM JU reagovat v souladu s aktuálním vývojem situace.

V Českých Budějovicích, 1.3.2021