Pro co nejlepší práci používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jsem si toho vědom

Koleje a Menzy

Domů

Aktuality

Ubytování

Platba za kolej při nástupu ubytování

Platba za kolej při nástupu ubytování

Přečtěte si důležité informace o platbách za ubytování na našich kolejích.

Vážení studenti JU,


 při nástupu na kolej je nutné zaplatit ihned aktuální měsíc, případně také také následující. Co to znamená? Pokud nastoupíte již v září, je třeba zaplatit dny za měsíc září a také celý měsíc říjen. Pokud nastoupíte v říjnu (pokud nejste domluveni s vedoucí koleje jinak, tak nejpozději 1. 10.) je nutné zaplatit kolejné za říjen také neprodleně při nástupu.


Zaplatit je možné na recepci hotově nebo bankovní kartou. Je možné i předem poslat peníze na účet KaM 169492602/0300, jako variabilní symbol platby doplňte svoje celé rodné číslo bez lomítka, do poznámky napište prosím své příjmení a jméno.

Platby za další ubytování budou již prováděny inkasem nebo z IPS (pokud jste k němu dali souhlas) nebo na recepci a to vždy do 20. dne běžného měsíce na měsíc příští.


V této souvislosti bychom Vás chtěli upozornit na aktualizovaný Kolejní řád a Ceník ubytování. Nově je nutné platit dopředu na následující měsíc, bylo zavedeno pouze denní kolejné - sazba pro dlouhodobé ubytovaní se použije v případě ubytování delším než 30 kalendářních dnů a stejnou dobu činí i výpovědní lhůta, pokud se rozhodnete předčasně ukončit ubytování.

Veškeré další informace naleznete na těchto stránkách.


Vaše KaM