Důležité informace pro budoucí studenty 1. ročníků.

Kdy mohu přijet na kolej a kde budu bydlet? Zde naleznete odpovědi.

Vážení budoucí studenti 1. ročníků JU,

pokud bylo vyhověno Vaší žádosti o ubytování na akademický rok 2019/20 na kolejích Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a své jméno jste nalezli na seznamu zveřejněném na našich stránkách, nezapomeňte, prosím, uhradit poplatek 1.000,- Kč, a to nejpozději do 31. 8. 2019. V případě neuhrazení poplatku k tomuto termínu ztrácíte nárok na ubytování.

Pokud máte požadavek a zájem o ubytování na konkrétní koleji, pokoji nebo s konkrétním spolubydlícím, kontaktujte po 1. 9. 2019 vedoucí požadované koleje. Pokud to bude jen trochu možné, rádi Vám vyhovíme.

Konečný seznam ubytovaných studentů a jim přidělené koleje bude na našich stránkách zveřejněn dne 10. 9. 2019.

Upozorňujeme Vás, že dle interních dokumentů JU nemáte nárok na výběr koleje nebo pokoje, přesto se Vám pokusíme vyhovět, pokud to bude možné z kapacitních důvodů.

Na přidělenou kolej jste povinni nastoupit v termínu 27. 9. – 1. 10. 2019. V opačném případě ztrácíte nárok na ubytování. Na recepcích všech kolejí je nepřetržitá služba, přijet můžete kdykoliv. Ihned při nástupu jste povinni uhradit poplatek za ubytování na kolejích JU – viz platný ceník, Kolejní řád.

Ostatní zájemci o ubytování, tj. studenti, kteří si nepodali žádost v řádném termínu, studenti jiných škol (mimo JU), ale i ostatní zájemci, prosím kontaktujte vedoucí kolejí nejdříve 16. 9. 2019. Vaše požadavky budou řešeny dle volných ubytovacích kapacit.

Kontakty:

Zájemci o ubytování na kolejích K1 – K4 : paní Eva Neubauerová, e mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 389 034 401.

Zájemci o ubytování na koleji K5 : paní Šárka Tůmová, e mail.: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 389 034 501.

Veškeré informace naleznete na těchto stránkách.

Vaše KaM