Nový ceník ubytování na kolejích JU

V následující novince naleznete informace o novém ceníku ubytování na kolejích JU.

Vážené studentky, vážení studenti,

od 1.7.2019 bude v platnosti nový ceník ubytování na kolejích JU. Struktura cen je poněkud jiná, k navýšení cen nedochází. Tato změna je nezbytná vzhledem k uvedení do provozu nového ubytovacího programu, kterým nahrazujeme software stávající, již nevyhovující. Základní změnou pro Vás bude změna ceny z měsíční sazby na sazbu denní. Výhodné studentské ceny, tj dlouhodobé ubytování pro Vás zůstávají stejně příznivé, změnou je 30 denní výpovědní termín z Vaší strany pro případ, že se rozhodnete ubytování ukončit v průběhu akademického roku. Toto je možné realizovat kdykoliv, nejen ke konci měsíce. Platba se bude realizovat vždy v měsíci aktuálním na měsíc následující. Formy plateb, tj. možnost výběru z bankovního převodu, inkasa, v hotovosti nebo platební kartou se nemění. Bližší informace Vám rádi poskytnou vedoucí kolejí nebo naše kolegyně na recepcích jednotlivých kolejí.

Vaše KaM  JU

Ceník naleznete v příloze.