Otevření menzy JU

Vážení strávníci, věnujte prosím pozornost otevírání jednotlivých provozů KaM JU.

1. - Bufet AK bude otevřen od čtvrtka 3.12.2020
  2. - JU café zůstává i nadále uzavřeno.

1. - Menza JU, tj. hlavní výdejna v kampusu JU – Studentská, výdejna na ZSF JU i výdejna na TF JU bude otevřena od pondělí 7.12.2020.
  2. - V nabídce budou 3 hlavní hotová jídla + diety (jaterní i bezlepková).
  3. - Hlavní jídla budou na objednávku, na volný prodej v omezeném množství. Doporučujeme Vaše obědy objednat předem.
  4. - Jídla s sebou budou pouze na objednávku! Tato budou vydávané odděleně pouze v hlavní – Studentské výdejně!!
  5. - Jídla s sebou budeme vydávat pouze v našich jednorázových krabičkách jako doposud. Výdej jídel do vlastních nádob nebude z hygienických důvodů realizován. Cena krabičky je 3 Kč/ks.

1. - Otevírací doby všech provozů jsou beze změn – viz www.kam.jcu.cz
  2. - Do konce tohoto týdne, tj. do 4.12.2020 zůstává otevřen výdej „přes okénko“ v hlavní budově Menzy JU.
  3. - Prosíme dodržovat i nadále hygienická opatření. Děkujeme.

Vaše KaM JU

V Českých Budějovicích, 1.12.2020