Pro co nejlepší práci používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Jsem si toho vědom

Koleje a Menzy

Domů

Stravování

Univerzitní služby

Stravování - Univerzitní služby

O menze Jihočeské univerzity

Menzy JU slouží především pro stravování studentů a zaměstnanců JU. Hlavní jídelna pojme najednou až 400 strávníků. Pro klidnější posezení je možné využít oddělenou jídelnu hned vedle. V přízemí budovy nabízíme posezení o kapacitě 200 míst. V budově Teologické fakulty v Kněžské ulici v centru města je samostatná jídelna se 120 místy. Další jídelnu máme v budově ZSF v ulici J. Boreckého s kapacitou 110 míst.   
V neposlední řadě Vás rádi uvítáme v CAFÉ AK v budově akademické knihovny a také v JU Café v budově hlavní menzy.

V pracovních dnech jsou podávány snídaně, obědy, diety, minutky, čerstvé saláty, bagety a další. Nejpozději jeden pracovní den dopředu do 14 hodin je možné objednat snídaně, obědy a diety. Všechna ostatní jídla a obědy je možné si vzít na místě bez objednávky předem, nabídka je omezena do vyprodání jednotlivých druhý jídel. Zaplatíte je při odběru na výdejním místě na dotykové obrazovce nebo na pokladně.

Sortiment a ceník jídel

V menze JU jsou k dispozici následující druhy jídel - snídaně, obědy a diety. Dále nabízíme minutky, polévky, bagety a různé doplňky. Všechna jídla je možné objednat vždy den předem do 14 hodin.


Ceník jídel

 

Systém rozeznává studenty a zaměstnance JU a ostatní strávníky. Podle tohoto zařazení jsou stanoveny různé ceny. Pro všechny je za jednotné ceny připraven doplňkový sortiment v podobě salátů, moučníků, polévek atd.

Cena dle nákladů na potraviny jsou vypočteny ze skutečných nákladů a dotací a příspěvků na uvedené jídlo.
Ceny jsou včetně DPH.
Ostatními registrovanými strávníky se rozumí strávníci registrovaní ve stravovacím systému menz JU a pravidelně se stravující.
Pro odvoz jídel a stravování ostatních cizích strávníků jsou ceny smluvní.

Další informace